Kontakta Trafik & Fritid

Erik Andersson

VD, AO-ansvarig tennis & padel, säljare

Tel: 046-709287
Mobil: 0709-255780
E-post: erik@trafik-fritid.se

Hans Persson

AO-ansvarig Fotboll, säljare

Tel: 046-709281
Mobil: 0709-255781
E-post: hans@trafik-fritid.se

Anders Bohm

AO-ansvarig Entreprenad

Tel: 046-709 283
Mobil: 0709-255783
E-post: anders@trafik-fritid.se

Niclas Svensson

Säljare konstgräs

Mobil: 0709-131 001
E-post: niclas@trafik-fritid.se

Tommy Green

Säljare

Mobil: 0709-223 700
E-post: tommy@trafik-fritid.se

Jenny Olsson

Inköpare

Tel: 046-280 0949
Mobil: 0729759205
E-post: jenny@trafik-fritid.se

Anette Bohm

Arbetsledare Sureplay, säljare

Tel: 046-709285
Mobil: 0709-255788
E-post: anette@trafik-fritid.se

KONTAKT

Vill du veta mer om Trafik & Fritid och om våra produkter och tjänster? Fyll i formuläret nedan så återkommer vi så fort som möjligt!

6 + 1 = ?

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.